Reklam
Reklam
Beykoz’da sokak iftarları tüm hızıyla devam ediyor

Beykoz’da sokak iftarları tüm hızıyla devam ediyor

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği “Sokak İftarları” tüm hızıyla devam ediyor.

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği “Sokak İftarları” tüm hızıyla devam ederken, iftar sofralarında binlerce ilçe sakini hep birlikte ağırlanıyor.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ve Ramazan’ın ruhuyla samimi bir atmosferde geçen Sokak İftarları’nda Beykozlular, hem beraber oruç açmanın keyfine varıyor, hem de paylaşma ve hoşgörü duygularını hatırlamanın hazzını tadıyor.

Onbir Ayın Sultanı Ramazan’ın ikinci haftasında Soğuksu, Alibahadır, Çiğdem, Çubuklu, Rüzgarlıbahçe, Kılıçlı, Bozhane, Göllü ve Öğümce mahallelerinden oluşan toplam 10 bin kişi, aynı sofra etrafında toplanarak iftar sevincini mahallelerinde hep beraber yaşadı.

Mahallelerde Her Akşam Bir Program

Beykoz Belediyesi iftar sofralarında mahallelerinde iftar yapan ilçe sakinleri, alana kurulan stantlarda animasyon ve sinema gösterilerini çocuklarıyla birlikte izleyerek, ailece eğlenceli vakit geçiriyorlar.

Başkan Çelikbilek: “Sokak İftarlarında Komşuluk İlişkileri Canlanıyor”

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ramazan ayı boyunca on binlerce vatandaşın ‘Sokak İftarları’nda bir araya geldiğini belirterek, yapılan uygulamanın komşuluk ilişkilerini canlandırdığını, aradaki kardeşlik, sevgi ve dayanışma bağlarını güçlendirdiğini vurguladı.

YORUMLAR...