Reklam
Reklam
Beykoz Masterler’da Zafer Baş dönemi

Beykoz Masterler’da Zafer Baş dönemi

Beykoz Masterler Spor Kulübü’nde gerçekleşen olağanüstü kongre sonunda 2.Başkan olarak görev yapan Zafer Baş başkan oldu.

Beykoz Masterler Spor Kulübünde gerçekleşen olağanüstü kongre sonunda bir önceki dönem 2.Başkan olarak görev yapan Zafer Baş’ın başkanlığında yeni bir yönetim işbaşı yaptı.

Gümüşsuyuspor Tesisleri’nde yapılan kongrede, Divan Başkanlığını Zeki Aksu, katip üyelikleri ise Cüneyt Pulant ile Mustafa Kaya yaptılar. Gündem maddelerinin hızlı biçimde geçilmesinin ardından, sunulan önerge ile Divan’a Açık Oylama için onay ve yetki verildi. Dilek ve Temenniler Bölümünde bir konuşma yapan Başkan Asım Özdemir 2 yıllık süreç zarfında Beykoz Masterler Spor Kulübüne katkıda bulunan yönetici, futbolcu ve üyelere teşekkürlerini iletti.

Başkan Özdemir Kulübün kurulma aşamasında bazı hedefler ile yola çıktıklarını söylerken; “Öncelikle Beykoz İlçesinde iyi bir STK temsilcisi olmak istiyorduk. İlçemizde 7’den 40’a kadar olan spor yapan insan sayısını 7’den 70’e değin çıkarmak istiyorduk. Bu iki yıllık dönem zarfında iyi bir çalışma gerçekleştirdiğimiz Beykoz İlçe Sporuna katkıda bulunduğumuz, heyecan kattığımız fikrindeyim. 43 Üyeden oluşan bir spor kulübü olarak yeni seçilecek yönetimin hedef çıtasını daha üst seviyelere taşıyacağına, daha geniş kitlelerle buluşturacaklarına inancım tam. Ben onların her zaman arkasında, birer abileri destekçileri olarak her zaman yanlarında bulunacağımı ifade etmek isterim.  Benim şahsi düşüncem o ki başarılar sadece alınan kupalara odaklı olmamalı ölçü bu olmamalı. Daha geniş kitleleri spor ile buluşturabilme ve Fair-Play Ruhunu yakalayabilme de son derece önemli. Bu yolda iyi bir çalışma sergilendiğini söyleyebilirim “ diye konuştu.

Beykoz Masterler Spor Kulübü olağanüstü kongresinde tek aday olan Zafer Baş ise konuşmasının başında Asım Özdemir Başkanın bundan sonra kendileri açısından Kulübün Onursal Başkanı konumunda olacağını ve bunu da kongrede alınan kararla tescilleyeceklerini söylerken, “ Beykoz Masterler Spor Kulübünün kurulmasının ardından 2 senelik bir zaman dilimi geçti. Ben de bu süre zarfında her aşamada görev yapan arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunmak isterim. Yeni dönemde daha geniş kapsamlı bir çalışma yapmayı düşünüyoruz. Diğer spor kulüpleri ile olsun Sivil Toplum Kuruluşları ile olsun daha yakın temas içinde olacağız. Futbol dışındaki branşlarda da bu dönem katılım sağlamak istiyoruz, bu yönde çalışmalarımız da olacak. Hayırlı-Uğurlu olsun , Allah utandırmasın “ şeklinde konuştu.

Olağanüstü Kongrede daha sonra Zafer Baş’ın verdiği önerge doğrultusunda Kurucu Başkan Asım Özdemir, Kulübün Onursal Başkanı seçildi. Beykoz Masterler Spor Kulübünün Yeni Yönetim Listesinin okunmasının ardından yapılan açık oylama ile Zafer Baş , Başkanlığındaki yeni yönetim iş başı yaptı.

Kongrenin ardından gerçekleşen Yönetim Kurulunun ilk toplantısının ardından görev dağılımı ile yönetimdeki isimlerinin sorumluluk alanları da belirlenmiş oldu. Buna göre Yönetim Kurulunun dağılımı şu şekilde oldu :

Zafer Baş (Başkan)

Mubin Çakmak ( 2.Başkan )

Mustafa Kurtuluş (Asbaşkan)

Mustafa Kalaman (Genel Sekreter)

Ahmet Kurt (Muhasip Üye)

Cihangir Çelik-Kamil Çolak (Genel Kaptanlar)

Talip Ercan (Medya-İletişim)

Günaydın Baş (Organizasyon İşleri Sorumlusu)

YORUMLAR...