Reklam
Reklam

İşte bayram bu

Bazı zamanlar vardır sözün bittiği yerdir, söz biter icraat başlamalıdır?

Evet, yine bayram zamanlarındayız. Bayramlar coşku ile neşe ile kutlanmalıdır?

Ancak kutlayın bakalım bayramı coşku ile çadırlarda çocuklar soğukta analar çaresiz babalar enkaz altında; kutlayın bakalım neşeyle şehit evlerinde analar yasta babalar yasta canlarımız toprakta, kutlayın bakalım törenlerle yıkılmış okullarda sıralar yok sınıflar tok öğretmenler enkaz altında?

Bayram için senin yada benim olmaz bayram hepimizin bayramı hele cumhuriyet tartışılmaz bile? Yurdumda şehitlerim var afet var sıkıntı var acı var. Bu durumda kardeşin yastayken felaket yaşamışken neşe olmaz coşku olmaz..

Ama yurdum insanı işte herkes felaket bölgesine nasıl faydalı olurumun peşinde; işte kampanyalar, tırlar kamyonlar, kurtarma ekipleri? İşte bayram bu, işte yardım bayramı, işte bu dostluk kardeşlik bayramı.. İşte bu ?bayram?

Cumhuriyet Bayramınız ve Kurban Bayramınız kutlu olsun..

Sonraki bayramlarımızın coşku ve neşe ile geçmesi temennisiyle tüm bayramlarınız kutlu olsun..

KISA KISA

Beykoz Kurbankent geçen sene olduğu gibi bu senede İstanbul?un en iyi kurban satış merkezi olmaya layık bir yer oldu. Seneye daha da iyi olacak.. Bu konuda Belediye görevlilerini kutluyorum.

Doğuş Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ozan Derviş?in ağabeyi hakkın rahmetine kavuştu, Ozan Beye ve kederli ailesine başsağlığı diliyorum..

YAZARIN DIGER YAZILARI

YORUMLAR...