Reklam
Reklam
Paşabahçe Mezarlığı 2012 bütçesinde

Paşabahçe Mezarlığı 2012 bütçesinde

Beykoz Güncel Haber Gazetesi olarak sorumlu gazetecilik anlayışıyla vatandaşlarımızdan gelen şikâyetleri ilgili mercilere ilettik.

Paşabahçe Mezarlığı?nın Sunazırı Sokağı girişindeki örme beton duvarının kötü görüntüsü ile ilgili olarak vatandaşlarımızdan gelen talepleri yetkililere ilettik! İlettiğimiz yetkililer vatandaşların bu serzenişine duyarsız kalmadı. Paşabahçe Mezarlığı artık bu kötü görüntüsünden kurtulacak.

 

2012 Bütçesinde yer alıyor

Beykoz Güncel Haber Gazetesi olarak sorumlu gazetecilik anlayışıyla vatandaşlarımızdan gelen şikâyetleri ilgili mercilere ilettik. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü yetkilileri, başvurumuz üzerine konuyla ilgili bir araştırma yaptı.

 

Görüştüğümüz yetkili, bu konu üzerinde kendilerine doğrudan yöneltilmiş bulunan kayıtlı bir talep bulunmadığını ancak mezarlığın bir kısmı kırık halde bulunan sıvasız tuğla örme duvarının kırılarak bunun yerine taş duvar örüleceğini ifade etti. Yapılacak bu çalışmanın 2012 yılı bütçesinde yer aldığını belirten yetkili, gazetemiz aracılığıyla, önümüzdeki yılın ilk aylarında çalışmaların başlayacağını ve Paşabahçe Mezarlığı?nın güzelleştirileceğini duyurdu.

 

Fotoğraflarda da görüldüğü üzere, mezarlığın şehidimiz Erhan Terletme?nin yer aldığı kısmındaki tuğlalar da sıvasız ve kırık.

Kendilerine ulaştığımız andan itibaren bizi sıcak karşılayarak Paşabahçe Mezarlığı ile ilgili haberi ?müjdeli? bir şekilde siz değerli vatandaşlarımıza duyurmamızı sağlayan İ.B.B. Mezarlıklar Müdürlüğü yetkililerine teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR...