Reklam
Giresunlular ve Bayburtlular Başkan Çelikbilek’i ağırladı

Giresunlular ve Bayburtlular Başkan Çelikbilek’i ağırladı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykozlu Giresunlular Derneği ve Beykoz Bayburtlular Derneği’ne ziyaret etti.

İlçede faaliyet gösteren yöre dernekleri ziyaret edilerek dernek üyelerinin taleplerini dinleniyor, fikir alışverişinde bulunuluyor. Başkan Yücel Çelikbilek, ziyaretlerine Beykozlu Giresunlular Derneği ve Beykoz Bayburtlular Derneği’yle devam etti. 

Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Ali Bilir, Beykoz Bayburtlular Derneği Başkanı Salih Kılıç, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyaretlere, Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Mahmut Gülbasar, Muharrem Kaşıtoğlu, Tacettin Aksu ve Yakup Özbek eşlik etti.

Başkan Çelikbilek: “Ülkemiz yeni sistemle daha da güçlenecek”

Güçlü ve lider bir Türkiye için, güçlü icraat, kalıcı istikrar için, halkımızın olumlu düşünmesi gerektiğini belirten Başkan Çelikbilek: “Referandum ve Anayasa değişikliğiyle halk kendi iradesini belirleyecek. Türkiye’nin istikrarı ve geleceği için çıkılan bu yolda hemşehri dernekleri ve sivil toplum örgütlerinin katkısı da çok önemli. Türkiye bu yeni sistemle daha da güçlenecek, ülkemizin güçlenmesi ve dünya siyasetinde önemli bir yer arz etmesi küresel güçleri endişelendirdi." diye konuştu.

Ziyaretlerde Başkan Çelikbilek, dernek üyelerinin sorularını da yanıtlayarak ilçedeki gelişmeler, yatırımlar ve hizmetler hakkında bilgi verdi. 

YORUMLAR...