Reklam
Reklam
Otizme dikkat çekmek için Beykoz’da bir araya geldiler

Otizme dikkat çekmek için Beykoz’da bir araya geldiler

Birçok ünlü isim otizmli gençlerin eğitimine destek sağlamak için Beykoz’da bir araya geldi.

Boğaziçi Otizm Gençlik Spor Kulübü, önceki akşam otizmli gençlerin eğitimine destek sağlamak için özel bir gece düzenledi. Şenol İpek’in sunduğu ve bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen organizasyon, Beykoz Çavuşbaşı Kasrı’nda gerçekleştirildi.

“Seçemedikleri hayata ortak ol!” sloganıyla otizme dikkat çeken birçok ünlü isim, gecede sahne alarak şarkı söyledi. Cengiz Kurtoğlu, Altay, Gökhan Tepe, Fikret Dedeoğlu, Elif Kaya ve Ferman Toprak gibi ünlü isimler, sahnede şarkı söyledikten sonra konu hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

Yavrularımız yalnız kalmasınlar

Otizmliler için düzenlenen gecenin sonunda, organizasyona destek veren sanat ve spor camiası hep birlikte fotoğraf çektirdi. Bu anlamlı gecede sahne alarak şarkılar söyleyen tüm sanatçılar, “Bizler gibi sağlıklı olan tüm bireyler, yapılan böyle organizasyonlara destek vermelidir. Bu güzel yavrularımız seçemedikleri hayatlarında, yalnız kalmasınlar” dedi.

Tüm salonu dolduran kalabalığın ve ünlü isimlerin yaptıkları bağışların, gece sonunda toplanarak otizimli çocuklar yararına kullanılacağı öğrenildi.

YORUMLAR...