Reklam
Reklam
TÜİK’den Beykoz’a 15 bilgisayar

TÜİK’den Beykoz’a 15 bilgisayar

Türkiye İstatistik Kurumu İstanbul Bölge Müdürlüğü, Türkiye İstatistik Günü’nü Beykoz’da düzenlediği etkinlik ile kutluyor.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) İstanbul Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan "TÜİK Kapılarını Öğrencilere Açıyor" projesi kapsamında, Türkiye İstatistik Günü sebebiyle daha önce proje kapsamında TÜİK İstanbul Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Beykoz Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu öğrencilerine özel olarak düzenlenen "TÜİK’ i Ne Kadar Tanıyoruz" temalı kompozisyon yarışmasının ödül töreni Beykoz Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulunda düzenlendi.

5. 6. 7. ve 8. sınıflardan ilk üçe giren öğrenciler teşekkür belgelerini TÜİK İstanbul Bölge Müdürü İsmail Gökalp’in katıldığı törenle teslim aldılar. Ödül töreninde Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük’ te hazır bulundu. Ödül almaya hak kazanan öğrencilerimiz Dolmabahçe Sarayını ziyaret edecek ardından sarayda öğle yemeğinde misafirimiz olacaklar.

Ayrıca projeye katkılarından dolayı Bölge Müdürü Sayın İsmail Gökalp, Beykoz Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu Müdürü Sayın Seçkin Doğan’ a teşekkür belgesi takdim ettiler.

TÜİK’ten Netbook Hibesi

Türkiye İstatistik Günü etkinlikleri kapsamında, TÜİK İstanbul Bölge Müdürlüğü tarafından Kavacık Borsa İstanbul Ortaokuluna 14 adet, Beykoz Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürlüğüne ise 1 adet Netbook bilgisayar hibe edildi.

YORUMLAR...