Reklam
Beykoz gençliği 10 Haziran’da buluşuyor

Beykoz gençliği 10 Haziran’da buluşuyor

Beykoz Müftülüğü, Cami Gençlik Kolları oluşumunu tamamlayarak, gençleri 1. Gençlik Buluşması’nda bir araya getiriyor.

Beykoz Müftülüğü, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın başlatmış olduğu ‘Cami Gençlik Kolları’ oluşumunu tamamlayarak, gençleri 1. Gençlik Buluşması’nda bir araya getiriyor. Yaklaşık iki yıldan beri çalışmaların devam ettiği Beykoz’da din gönüllülerinin özveri ve gayretli çalışmaları ile oluşturduğu Beykoz Gençliği 10 Haziran’da bir araya gelecek.

Beykoz Belediyesi işbirliği ile Denizcilik Lisesi karşısında Cuma gününü Cumartesiye bağlayan gece saat:00.30’da başlayacak programda bir birinden değerli konuklar gençlerle buluşacak. İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz’ın da bir konuşma yapacağı gecede 2017 Uluslararası Kur’an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması dünya birincisi Habip Deveci ve İmam-Hatip Hasan Koçak ile Kur’an Ziyafeti, Yuşa İlahi Grubunun icra edeceği Tasavvuf Musikisi Konseri, gençlerin okuyacağı şiirlerle bir ramazan gecesi dolu dolu ihya edilecek. Sahura kadar devam edecek olan program Beykoz Belediyesi’nin Sahur İkramı ve beraber kılınacak sabah namazı ile sona erecek.

Tüm Beykozlu gençlerin katılımının serbest olduğu program Cami Gençlik faaliyeti alanında yapılan toplu programlar bağlamında ilk olma özelliği de taşımaktadır. Beykoz Müftülüğü bundan sonra Beykoz Belediyesi ile işbirliği içinde her ay farklı konu ve konuklarla gençleri bir araya getirmeyi planlamaktadır.

YORUMLAR...