Reklam
Reklam
Şeref Kaçmaz

(Zeytin Dalı) Uzatı – Yorum

Aziz milletimizin göz bebeği, kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, Afrin operasyonundan ve sonrasında devam edecek bütün operasyonlardan zaferle çıkmaları için dua ediyoruz. Allah (c.c.) yar ve yardımcıları olsun.

Bıçağın kemiğe dayandığı bir noktada olmamız ve başka çare kalmamış olması, milletimizin tamamımın desteğinin, şimdilik sadece dualarla ordumuzun arkasında olması,  operasyonun başarıya ulaşmasında önemli bir faktör olacaktır. Yaklaşık 40 yıldır ülkemizde terör faaliyetlerini kurup destekleyen, bu desteklerini de açık açık söylemekten çekinmeyen, sözde dost özde düşman devletler, bölgede kendi hedeflerine giden yolda engel olabilecek güçlü bir Türkiye olmasın diye her türlü yola başvurdular. Emperyalist sömürgeci anlayışla, Ortadoğu’nun ve Uzak Doğu’nun enerji kaynakları ile yer altı zenginliklerini sonsuza kadar kontrol altına almak için, Siyonist anlayışla, Kudüs başkentli, Arz-ı Mevud sınırları içinde büyük İsrail imparatorluğu kurmak ve güvenliğini sonsuza kadar garanti altına almak için özellikle ülkemizde ve çevredeki Müslüman ülkelerde iki yüzlü politikalarla türlü türlü hilelere başvurmaktan çekinmiyorlar.

Bütün bu kirli planların bozulması ancak devletimizin ayağa kalkması ile olacaktı ve Zeytin Dalı Harekatı bunun başlangıcı oldu. Şimdilik dualarla destek olan aziz milletimiz yarın, belki yarından da yakın bir zamanda ağızlarından salyalar akan, gözlerini kan bürümüş bu zalimlere dur diyecek irade azim ve kararlılıktadır. Bağımsızlığımız nişanesi olan kendi göbeğimizi kendimizin kesmesi kararı ile başlatılan bu harekat, her şeye rağmen neticesinde savaş değil barış düşüncemizi temsil etmesi açısından da perde arkasında ki düşmanlarımıza Zeytin Dalı Uzatı - Yorum dememiz tarihi bir mesajdır.

Bu duruşumuzun kararlılıkla devam etmesi, sürdürülebilir adalet sisteminin bölgede kalıcı olması, Yer yüzünde Hakkı ve Adaleti tesis etmemiz, diğer bütün alanlarda da tam bağımsız olmamızla direkt ilişkilidir. Ekonomik bağımsızlık, Teknoloji bağımsızlığı, Enerji bağımsızlığı, Gıda üretiminde bağımsız olmamız, bizim için bir keyfiyet değil zarurettir. Tarihimizin, Coğrafyamızın ve inancımızın bize yüklediği bu görevi  başarılı bir şekilde yerine getirmemiz ancak Milli Görüş politikalarının her alanda hayata geçirilmesi ile mümkün olacaktır.

Allah (c.c.) Hz. leri Hakkın ve Adaletin tesis edilmesi için mücadele eden, Zulme ve zalimlere karşı mücadele eden bütün Mehmetçiklerimizi korusun, kalplerine ferahlık genişlik cesaret versin inşallah.

*                                          *                                          *                                          *       

Yönetim kurulu üyesi olarak onur duyduğum, İstanbul 1.Amatör Lig 15. Grupta başarılı bir sezon sonunda şampiyonluğunu ilan eden ve İstanbul Süper Amatör Lige yükselen Gümüşsuyu Spor Kulübümüzün başta Başkanı Şeref Kurtuluş ve Teknik Sorumlu Kamil Çolak hocamız olmak üzere, bütün yöneticilerini ve sporcularını tebrik ediyorum.  2017 yılının en başarılı spor kulübü ödülünü almaya hak kazandıklarını düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyorum.  

Üyesi olduğum ve bir dönem yöneticiliğini yaptığım, Önce Ahlak ve Maneviyat parolası ile yola çıkan, bu çerçevede Milli ve Manevi değerlerini bilen, tarihini inanç köklerini bilen nesiller yetiştirmek için başarılı çalışmalara imza atan Anadolu Gençlik Derneğimiz, 2017 yılının son aylarında düzenlediği Siyer-i Nebi yarışması ile İlçemizde 1600 gencin Peygamber Efendimizin (s.a.v.) hayatını öğrenmelerini teşvik ederek çok önemli bir çalışma yapmışlardır.  AGD başkanı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum.  

Adaletin güçlü, güçlünün de adil olduğu bir dünyanın en kısa zamanda kurulması duası ile Allah’a (c.c.) emanet olun.

YAZARIN DIGER YAZILARI

YORUMLAR...