Reklam
Beykoz Çayır Festivali başlıyor

Beykoz Çayır Festivali başlıyor

9 Temmuz Cuma akşamı Beykoz Çayır fevtivali başlıyor. 10 gün sürecek olan festivalde çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Şenlik 9 Temmuz Cuma akşamı Kars, Ardahan, Iğdır Derneğinin etkinliğiyle başlayacak. Ünlü Sanatçı Kıraç'ın ve Halk Müziğinin güçlü seslerinden Orhan Hakalmaz'ın da katılacağı şenlikte birbirinden farklı eğlenceler düzenlenecek. İşte festival programı:

9 TEMMUZ CUMA

KARS ARDAHAN IĞDIR DERNEĞİ VE ARDAHANLILAR DERNEĞİ

Halk Oyunları Ekibi (Ardahanlılar Ekibi)

Orhan Akbaba (Konser)

Özkan Aras (Konser)

Kurbani Süral (Konser)

Aşıklar (Konser)

Neşe Demir (Konser)

Cemal Yarıcı (Konser)

10 TEMMUZ CUMARTESİ

BATUMLULAR DERNEĞİ VE SAMSUNLULAR DERNEĞİ

Sunucu: Çene Cemal

Tulum Ekibi ? Genç Karadenizliler

Folklor ? İznik Batumlular Derneği Ekibi

Tulum Ekibi ? Genç Karadenizliler

Protokol Konuşmaları

Folklor

Bahtiyar Şenol (Konser)

Folklor

Rahmi Aydın (Konser)

Bahtiyar Şahin (Konser)

11 TEMMUZ PAZAR

BEYKOZLU D. KARADENİZLİLER DERNEĞİ VE ARTVİNLİLER DERNEĞİ

Sunucu: Oflu Ali

Karadeniz Halk Oyunları Ekibi

Artvin Halk Oyunları Ekibi

Nucanım (Konser)

İbrahim Can (Konser)

12 TEMMUZ PAZARTESİ

BEYKOZLU ORDULULAR DER. VE TOKATLILAR DERNEĞİ

Folklor Gösterileri

Aşık Nuri Yücel (Konser)

Ünzile (Konser)

Folklor Gösterileri

13 TEMMUZ SALI

GİRESUNLULAR DERNEĞİ VE GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİ

Sunucu: Musa Ada

Yavuz Tonyalı (Konser)

Kara Davut (Konser)

Gizem (Konser)

Adem Kara (Konser)

Muhammet Keleş

(Kemençede Hüseyin Çendeoğlu

Org?da Şafak Kümbetli)

14 TEMMUZ ÇARŞAMBA

BEYKOZLU ERZURUMLULAR DERNEĞİ VE ÇANKIRILILAR DERNEĞİ

Sunucu: Dj Afrikalı Ali

Yavuz Değirmenci (Konser)

Halk Oyunları Gösterisi

Yöresel Davul Zurna Ekibi

Sami Yalçın (Konser)

Ahmet Ece ve Gülesin (Konser)

Yaren Ekibi (Konser)

15 TEMUZ PERŞEMBE

KAS-DER VE BEYKOZLULAR KASTAMONU DERNEĞİ

Davul Zurna

Kastamonu Folklor Ekibi

Hasan Yılmaz (Konser)

Çocuk Şarkıcı Berna Karagözoğlu (Fındık Kurdu)

Ayhan Aydın (Konser)

16 TEMMUZ CUMA

SİNOP (SİYAD) DERNEĞİ VE TRAKYALILAR DERNEĞİ

Folklor

Küçük Selin ? Kemani

Cüneyt Şentürk ? Org

Salih Can ? Sanatçı

Davul Zurna Ekibi

Siyad Folklor Grubu

Şair Zeynel Parmaksız

Serkan Öztürk

Cihan Özdemir ve

Hırçındalga Rock Grubu

17 TEMMUZ CUMARTESİ

SÜNNET ŞÖLENİ VE KONSER

SANATÇI: ORHAN HAKALMAZ VE AYKUT KUŞKAYA                                                  

20:00 Animasyon Gösterileri

Hüseyin Goncagül Çocuk Tiyatrosu

Palyaço Hacivat ? Karagöz                                                                                                         

20:30 Beykoz Belediyesi Folklor Ekibi

Yabancı Folklor Gruplarının Gösterisi (4 Ülke)

21:00 Sünnet Merasimi

21:15 Protokol Konuşmaları

21:30 Aykut Kuşkaya (Konser)

Orhan Hakalmaz (Konser)

23:00 Hava-i Fişek Gösterisi

18 TEMMUZ PAZAR

NİKAH ŞÖLENİ VE KONSER

SANATÇI: KIRAÇ VE SİYAHAL

Sunucu: Hopdedik Ayhan

20:00 Beykoz Belediyesi Folklor Ekibi

Yabancı Folklor Gruplarının Gösterisi (4 Ülke)

20:45 Protokol Konuşmaları

21:15 Nikah Töreni

21:30 Siyahal (Konser)

22:00 Kıraç (Konser)

23:00 Hava-i Fişek Gösterisi

 

YORUMLAR...