Reklam
Acun Ilıcalı ile Survivor Kids Doğa Koleji'nde

Acun Ilıcalı ile Survivor Kids Doğa Koleji'nde

Başarılı televizyon programcısı Acun Ilıcalı tarafından Türkiye'ye uyarlanan ve yoğun ilgi gören Survivor Türkiye projesinin heyecanı şimdi de Beykoz Doğa Koleji'ndeki çocukları sardı.

Çekimleri Beykoz Doğa Koleji'nde gerçekleşecek olan yarışmada 8-10 yaş arası Doğa Koleji öğrencileri zorlu parkurları geçmek ve büyük ödüle ulaşmak için kıyasıya yarışacak.

Seçmeleri Acun Medya ekibi tarafından 23 Şubat Cuma günü gerçekleştirilen Survivor Kids için Beykoz Doğa Koleji'nde 8-10 yaş arası öğrenciler ile mülakat yapıldı ve yarışmacı olabilecek öğrenciler seçildi. Ekibin sorduğu sorulara çok akıllıca cevaplar veren öğrencilerimiz seçim sürecinde jüriye zor anlar yaşattılar. Yarışma önümüzdeki günlerde Beykoz Doğa Kampüsü içerisinde kurulacak olan oyun parkurunda çekilecek. Değişik oyunlarda zaman zaman birbiriyle, zaman zaman da ekip halinde kıyasıya yarışacak olan çocuklar, hem eğlenecek, hem de takım olmanın keyfine varacaklar. Oyun alanında kurulacak olan veli tirbününde veliler de çocuklarını destekleyecek ve heyecanlarına ortak olacaklar.

YORUMLAR...