Reklam
Reklam
Modern Belediye binası çok yakında hizmete giriyor

Modern Belediye binası çok yakında hizmete giriyor

Beykozlulara belediye hizmetlerini bakımlı mekânlarda sunabilmek için yeni hizmet binaları inşa eden Beykoz Belediyesi’nin modern bir tasarımla yapımına başladığı ek binada çalışmalar bütün hızıyla sürüyor.  

Mevcut belediye binasını genişleterek ilçe sakinlerine etkin, kalite ve hızlı hizmet vermek üzere tasarlanan binada yer alan müdürlükler, başkan yardımcıları ve danışmanlar yapımı tamamlanan büro ve katlardaki yerlerine taşınmaya başladı.   

Belediye’ye gelen vatandaşların işlemlerini kolaylıkla bitirebilmesi hedeflenerek  hazırlanan yerleşim planına göre Yazişleri Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Sosyal Masa ve Kariyer Merkezi giriş katta hizmet verecek.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ek bina inşaatını gezerek, çalışma ve hazırlıkları yerinde inceledi.

İlçenin farklı noktalarında bulunan hizmet binalarını modern şekilde yenilediklerini ifade eden Başkan Yücel Çelikbilek, mevcut binanın artık ihtiyacı karşılamadığını daha kullanışlı fonksiyonel bir binanın hizmetlerde kolaylık sağlamanın yanı sıra çalışanların motivasyonunu da artıracağını söyledi.

Engelli vatandaşların hizmet erişimi ve kullanımına uygun olarak tasarlanan binanın Nisan ayında tamamlanması planlanıyor.

YORUMLAR...