Reklam
Çelikbilek sabah buluşmalarında Beykozluları dinliyor

Çelikbilek sabah buluşmalarında Beykozluları dinliyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz’un farklı mahallelerinde düzenlenen “Sabah Buluşmaları”nda ilçe sakinleriyle bir araya geliyor.

Beykoz’un farklı mahallelerinde düzenlenen “Sabah Buluşmaları”nda ilçe sakinleriyle bir araya gelen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, talepleri yerinde dinleyerek vatandaşlarla birlikte hizmet ve çözüm üretiyor.  

Belediye hizmetlerine ve kent yönetimine katılımı artırmak, hayata geçen uygulama ve çalışmaları paylaşmak, ilçe sakinlerinin taleplerinden hareket ederek yeni projeler geliştirmek üzere başlatılan “Sabah Buluşmaları” İncirköy Mahallesi’ndeydi.

İncirköy Mahallesi Yeşildere Cami’inde, kılınan sabah namazının ardından yapılan sabah kahvaltısında sorunlar ve talepler yerinde öğrenildi. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği programa meclis üyeleri de iştirak etti. İncirköy Mahallesi sakinlerine bugüne kadar ilçeye yapılan hizmetleri aktaran Başkan Yücel Çelikbilek, uygulama aşamasında olan projeler hakkında da bilgiler verdi.

Hizmet taleplerini almak üzere başlattıkları Sabah Buluşmaları’nda vatandaşları yaşadıkları yerlerde ziyaret ettiklerini söyleyen Başkan Yücel Çelikbilek, ilçe sakinlerinin beğeniyle karşıladığı uygulamanın belediye çalışmalarına olumlu katkı sunduğunu belirtti.

Çelikbilek, programlara katılım gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

YORUMLAR...