Reklam
Reklam
Prof. Dr.Suat Turgut'un oğlu son yolculuğuna uğurlandı

Prof. Dr.Suat Turgut'un oğlu son yolculuğuna uğurlandı

Motosiklet kazasında hayatını kaybeden eski Medistate Hastanesi Başhekimi Suat Turgut’un araştırma görevlisi oğlu Mehmet Nurullah Turgut (27), gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Motosiklet kazasında hayatını kaybeden eski Medistate Hastanesi Yönetim Kurulu üyesi, Genel Müdür Prof. Dr. Suat Turgut'un araştırma görevlisi oğlu Mehmet Nurullah Turgut (27), gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Doktora eğitimi için Berlin'e gitmeye hazırlanırken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Mehmet Nurullah Turgut için Eyüp Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze namazında iki oğlu ile birlikte saf tutan Prof. Dr. Suat Turgut'un ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. Mehmet Nurullah Turgut'un iki kardeşi de cenaze töreni boyunca gözyaşı döktü.

Turgut ailesinin yakınlarının yanı sıra çok sayıda sağlık çalışanı da cenaze töreninde hazır bulundu. Kılınan cenaze namazının ardından, genç araştırma görevlisi için helallik alındı. Okunan duaların ardından, Mehmet Nurullah Turgut'un cenazesi toprağa verilmek üzere Pierre Loti Mezarlığına götürüldü.

YORUMLAR...