Reklam
Babuşçu ve Topbaş'dan hayırlı olsun ziyareti

Babuşçu ve Topbaş'dan hayırlı olsun ziyareti

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Beykoz ilçe başkanlığını ziyaret etti.

Ak Parti Beykoz İlçe kongresinden sonra yeni seçilen Beykoz İlçe yönetimine tebrik ve hayırlı olsun dileğinde bulunmak üzere Beykoz’a gelen İl Başkanı Aziz Babuşçu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ilçe yönetim kurulu toplantısına katıldılar.

AK Parti İstanbul İl Teşkilat Başkanı Halis Dalkılıç ve Beykoz’dan sorumlu il yönetim kurulu üyesi Coşkun Özden’in de hazır bulunduğu ziyarette Ak parti İlçe Başkanı Adem Sefer ve ilçe yönetimi tam kadro hazır bulunurken, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’de toplantıya katılanlar arasındaydı.

Basına kapalı gerçekleşen Yönetim Kurulu toplantısı, İlçe başkanı Adem Sefer’in kısa bir açılış konuşmasının ardından İl başkanı Aziz Babuşcu’nun öncelikle yeni seçilen yönetim kurulunu tebrik etmesi ile başladığı öğrenildi. Öğrenilen bilgilere göre Babuşçu, İstanbul’da yapılan ilçe kongrelerinde yönetimlerin ortalama %48,5 oranında yenilendiği, bu oranın Beykoz’da daha fazla olduğu, bununda partilerinin dinamizmini gösterdiğini vurgularken, hedefin 2014 seçimleri olduğunu ve bu hedef doğrultusunda çalıştıklarını ifade etti.

Teşkilat eğitimlerine de değinen İl Başkanı Babuşçu,  İl ve İlçe yönetimleri, Meclis Üyeleri ile Kadın ve Gençlik kolları başkanlarına yönelik teşkilatçılık, dış politika, ekonomi, tarih gibi alanlarda uzman akademisyenlerce eğitim verildiğini, bu şekilde teşkilat mensuplarının bilgi ve donanımlarının artırılmasının hedeflendiği vurgulandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Kadir Topbaş’da yeni yönetimi tebrik ederek, siyasi partilerde görev almanın fedakârlık ve özveri istediğini üzerinde durduğu öğrenildi. Geçmişte kendisinin de mensubu bulunduğu partilerin her kademesinde görev yaptığını, şimdi ise seçilmiş olarak belirli bir görevi ifa ettiği vurgulanan Topbaş, Ak Partinin Türkiye’yi her alanda çok ileri noktalara getirdiğini, bunun da gerçek kahramanlarının teşkilatlarda görev alan partililer olduğu söylediği ifade edildi.

2B yasa tasarısı ve rayiç bedel fiyatlarının yüksek oluşu konusunda önemli bir gündem olarak tartışılan toplantının ardında İl Başkanı ve beraberindeki heyet Üsküdar İlçe Yönetim Kurulu toplantısına katılmak üzere Beykoz dan ayrıldı.

YORUMLAR...