Reklam
Reklam
Demirören ailesinin mutlu günü

Demirören ailesinin mutlu günü

Ak Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı ve İş adamı Bilgin Demirören ile eşi Meltem Demirören’in kızları Manolya Demirören dünya evine girdi.

İş adamı Bilgin Demirören ve eşi Meltem Demirören’in kızları olan Ak Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Manolya Demirören ile Ata-Melek Tekin’in oğulları Deniz Tekin Çırağan Sarayı’nda yapılan görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Arkadaş ortamında tanışıp, kısa sürede evlilik kararı alan Manolya Demirören ve Deniz Tekin çiftinin Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen düğününe Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer başta olmak üzere iş ve cemiyet dünyasından 400 seçkin konuk katıldı. Nikahı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kıyarken; çiftin şahitliklerini merhum 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın eşi Semra Özal, Erdoğan Demirören, Yıldırım Demirören ve Ali Çınar üstlendiler. Manolya Demirören’in gelinliği Pronovias imzası taşırken, Deniz Tekin ise Osman Bulut imzalı damatlık tercih etti. Düğün töreni sonrasında çiçeği burnunda çift balayı için New York’a ardından da Porta Rico’ya gideceklerini söylediler.

YORUMLAR...