Reklam
Reklam
TODEM'den bin öğrenciye okul armağanı

TODEM'den bin öğrenciye okul armağanı

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM)’nden bin ihtiyaç sahibi çocuğa okul forması, ayakkabı, kırtasiye ve çanta yardımı yapıldı.

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM)’de,  2012-20123 eğitim öğretim yılı öncesinde ilçedeki bin ihtiyaç sahibi çocuğa okul forması, ayakkabı, kırtasiye ve çanta yardımı yapıldı.

Beykoz’daki ihtiyaç sahiplerine toplumsal destek sağlamak üzere kurulan merkezde, birinci ve ikinci el giysi yardımları devam ediyor, muhtaç kimselerin sosyal ihtiyaçları karşılanıyor.

Ramazan Bayramı’nda çocuklara bayramlık sevinci yaşatan TODEM bu kez de öğrencilere okul forması, ayakkabı, kırtasiye ve çanta yardımı yaptı.

Okul müdürleriyle birlikte belirlenen öğrencilere kıyafetleri Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek tarafından dağıtıldı.

Öğrencilerin giysi sevincine ortak olan Başkan Çelikbilek ilçedeki herkesi ihtiyaç sahibi ailelere karşı duyarlı olmaya davet etti. Çelikbilek ilçedeki tüm ihtiyaç sahiplerinin tek tek ziyaret edilerek ihtiyaçlarının karşılanacağını da söyledi.

YORUMLAR...