Reklam
OFD Beykoz, üretime geçti!

OFD Beykoz, üretime geçti!

OFD Beykoz Şubesi, engellileri hayata tutunduracak doğa dostu bir projeye daha imza attı: OFD, bez poşet üretimine başladı!

OFD Beykoz Şubesi, engellilerin hayata daha sıkı tutunmalarını sağlayacak doğa dostu bir projeye daha imza attı ve  "Engelliler Üretsin, Doğa Kazansın" Projesi ile Ortaçeşme’de bulunan merkezindeki atölyesinde bez poşet üretimine başladı!

Doğa dostu bez torbalar

OFD Beykoz Yönetim Kurulu üyeleri Saniye Efe, Figen Yılmaz, Nuray Ak, Ekrem Yavuz, Serap Beşer, Zeki Paşalı ve Gülay Demirel tarafından yürütülen söz konusu proje, engelli  vatandaşlara istihdam sağlamak amacıyla hayata geçirildi.

Tanesi 5 TL

Faaliyete geçen tekstil atölyesinin ilk ürünü olan çevre dostu bez çantalar, tanesi 5 TL’den satışa sunuluyor.

Gülay Demirel: Siz de destek olabilirsiniz!

Bu konuda OFD Beykoz Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Gülay Demirel tarafından yapılan açıklama şu şekilde: “ Derneğimize yapacağınız her 5 Lira bağışınızda, siz de bir bez poşet sahibi olabilir, böylece hem engelli arkadaşlarımıza istihdam sağlama noktasında destek olabilir, hem de daha temiz bir dünya ve çevre için katkı sağlamış olabilirsiniz. Büyük bir heyecanla başladığımız ve engelli arkadaşlarımıza istihdam sağlamak için oluşturduğumuz tekstil atölyesinin ilk ürünü çevre dostu bez çantalar olsun istedik. Daha temiz bir dünya için herkes katkı sağlamalıdır. Yaşam tarzımız değişmeli, geri dönüşümü önemsemeliyiz. Biz de küçük de olsa bir farkındalık yaratalım istedik.”

Adrese de gönderiyorlar

OFD Beykoz Şubesi yetkilileri, dernek hesaplarına yapılacak bağışlarda bez poşetleri ödemeli olarak ilgili kişinin adresine de gönderiyor.

BANKA HESAP NUMARASI:
T.C. ZİRAAT BANKASI BEYKOZ ŞUBESİ
HESAP NO: 44777386-5001
IBAN: TR28 0001 0005 3244 7773 8650 01

Not: Ödemelerde açıklama kısmına BAĞIŞ yazılması gerekiyor.

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...