Reklam
TODEM Ramazan'da muhtaçların yüzünü güldürüyor

TODEM Ramazan'da muhtaçların yüzünü güldürüyor

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM) Ramazan’da ihtiyaç sahibi aileleri sevindirmek için çalışmalarına başladı.

Ramazan sevinci Sokak İftarları’yla ilçe sakinlerini kuşatırken, Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM) Ramazan’da ihtiyaç sahibi aileleri sevindirmek için çalışmalarına başladı. 

Beykoz’da sosyal yardımlaşma ve dayanışma çalışmalarının toplumun tüm kesimlerine yaygınlaştırmak amacıyla kurulan TODEM, Ramazan Ayı’nın gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik çalışmalarına hız verdi.

Bugüne kadar Tokatköy’deki merkezinde muhtaç ailelerin, yaşlı ve kimsesizlerin giysi ihtiyaçlarını karşılayan TODEM, Ramazan’da gıda yardımları da yapacak.  

10 bin kişiye erzak, 5 bin çocuğa giysi

Beykozluların iyilikte dayanışmasına öncülük eden TODEM, Sosyal Masa birimiyle birlikte  bu Ramazan’da ilçedeki 10 bin ihtiyaç sahibine  içinde temel gıda maddeleri bulunan erzak paketlerinden  ulaştıracak.

Birinci el ve temiz durumdaki ikinci el giysi yardımı ile nakdi bağışı kabul eden merkez, gönüllü yapılan yarımların güvenilir şekilde ulaşmasına aracılık ediyor.  

Merkeze gelen ihtiyaç sahipleri pantolondan, gömleğe, ayakkabıdan terliğe kıyafetlerini kendi beğenileri doğrultusunda kendileri seçiyor, evlilik hazırlığı yapan çiftler gelinlik ve nişanlıklarını buradan temin edebiliyor.   

TODEM bayram öncesinde yetim ve yoksul çocuklar giysi yardımıyla sevindirilecek. 5 bin çocuğu giysi yardımıyla sevindirmeyi hedefleyen merkez, çocukları baştan ayağa yeni giysilerle donatacak.

Adres: Tokatköy Mahallesi Sultanaziz Cad.  No:111/A BEYKOZ 

Tel: 0 216 323 44 20

YORUMLAR...