Reklam
Beykoz Aile Koruma Derneği resmen kuruldu

Beykoz Aile Koruma Derneği resmen kuruldu

Beykoz Aile Koruma Derneği kuruluş sürecini tamamlayarak 1. Olağan kongresini gerçekleştirdi.

Yaklaşık 2 yıldır kuruluş çalışmalarını sürdüren Beykoz Aile Koruma Derneği kuruluş sürecini tamamlayarak 1. Olağan kongresini gerçekleştirdi.

Merhum Doktor Özer Odabaşı, Nuri Yeşilbaş ve Yahya İpek’in sürdürdüğü kuruluş çalışmaları, bir süre önce Dernekler İl Müdürlüğüne tescil ettirilerek tüzel kişilik kazanan dernek,  kongresini de yaparak çalışmalara başladı.

Beykozlu Giresunlular Derneği’nde yapılan 1. Olağan kongrede katılımcılar derneğin çalışması ve Beykoz’a vereceği katkılar konusunda görüşlerini açıkladılar. Beykoz Aile Koruma Derneği önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı düzenleyerek, derneğin amacını,ilkelerini ve hedeflerini basın aracılığı ile Beykoz kamuoyuna duyuracak.

Birçok  saygın ismin kurucular kurulunda yer aldığı derneğin kongresinde Yöneticile  şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU (Asil)

Nuri YEŞİLBAŞ, Yüksel BAKİ, Gençağa MERİÇ, Osman ŞİMŞEK, M. Devrim ALTINTAŞ, Şenel USTABAŞI, Sinan KARAVELİ, Şahin ÇINAR, Nurullah ERBAŞ, Coşkuner  KARADENİZ, Muhammet KÜÇÜKKONUKLAR, Ö.Mehmet ÇELİK, Yahya İPEK, Salim KAŞKIR, Nevin ÇALIŞKAN, Murat GÜNER, İshak MEMİÇ, Yılmaz GÜZECİ, Mustafa ÖZTÜRK, Aydın KAZANCIOĞLU, Ergun AKDENİZ , Fatma ODABAŞI, Ahmet ALKIŞ, Mehmet KILINÇ , Mahmut Zahid ÇELİKBİLEK

DENETİM KURULU (Asil)

Salim ÖZTÜRK, Fuat KUŞ, Haydar ÇELİK

YORUMLAR...