Reklam
Beykoz Trabzonspor’a uğur getirdi

Beykoz Trabzonspor’a uğur getirdi

Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasının en önemli maçında Trabzonspor, Galatasaray’ı deplasmanda 1-0 yenmeyi başardı.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında evinde Trabzonspor’u ağırladı. Bu sezon olumlu sonuçlar alan ve evinde oynadığı son 4 karşılaşmayı kazanarak taraftarlarını memnun eden sarı-kırmızılı takım, ilk 7 haftada topladığı 7 puanla tarihinin en kötü lig başlangıçlarından birini yapan Trabzonspor’u ağırladı.

Fanatik Trabzonspor taraftarları oldukları bilinen Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, Kızılay Beykoz Şube Başkan Yardımcısı İdris Kurt ve BES Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak da Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek’in özel davetlisi olarak protokolde maçı takip etti.

Aslen Of’lu olan İstanbul Vali Yardımısı Adnan Çakıroğlu ile birlikte yan yana maçı takip eden Beykoz heyetine Galatasaray Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Sarıkaya ve Cengiz Özyalçın yakın ilgi gösterdi. Sarı Kırmızılıların bu sezon ilk kez yenildiği maçta Trabzonspor ilk deplasman golünü atıp ilk dış saha galibiyetini alması Beykoz heyetinin uğur getirdiği yönünde şakalaşmalara neden oldu. 

YORUMLAR...