Reklam
Galatasaray’ın Riva arazisi için imzalar atıldı

Galatasaray’ın Riva arazisi için imzalar atıldı

Galatasaray’ın Beykoz Riva projesi için Emlak Konut GYO ile ek protokol imzalandı.

Galatasaray Riva ve Florla projeleri için Emlak Konut GYO ile ek protokol imzaladı. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle; "Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile ana ortağımız Galatasaray Spor Kulübü Derneği arasında 29.06.2016 tarihinde imzalanan protokolle ilgili sürecin yürütülmesine yönelik olarak ek protokol imzalanmıştır.”

Galatasaray Spor Kulübü’nde yapılan resmi açıklama ise şu şekilde; “Kulübümüz ile Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. arasında imzalanan 29.06.2016 tarihli Protokol’e istinaden, sürecin yürütülmesi ve Protokol’e konu gayrimenkullerimiz üzerinde gerçekleştirilecek projeler ile ilgili çalışma prensiplerini belirleyen Ek Protokol 27.12.2016 tarihinde imzalanmıştır. Atılan bu imzalarla birlikte Riva ve Florya projeleri resmi olarak başlamıştır. Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek de Riva ve Florya arazileri için Emlak Konut ile yapılan anlaşmanın resmi imzalarının atıldığını açıkladı ve şunları söyledi; “Emlak Konut ile protokolümüz imzalandı. KAP’ta da duyuruldu. Riva ve Florya Galatasaray’ın geleceğine ışık tutacak. Gayrimenkullerin değerlendirilmesi yönünde seçim manifestomda da bunu söylemiştim. Sözümü yerine getirdim. Galatasaray’a gelecek paranın en sağlam yolu devlet aracılığıyla bir devlet kuruluşu ile anlaşma sağladık. Buradan gelecek para banka borçlarının tasfiyesi ile sağlanacak. Banka borçlarından kurtulmuş Galatasaray’ın geleceği çok parlak olacak.” dedi.

YORUMLAR...